TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA REGIONAL

PRETEMPORADA 2020-2021

CRÒNIQUES TEMPORADA 2020-2021

 

PRÒXIMA JORNADA-ÚLTIMA JORNADA DE LA TEMPORADA- JORNADA 7- FASE D'ASCENS

CLASIFICACIÓN

 

CLASIFICACIÓN

2ª. Regional - Ascenso - 1A // 2020/2021

Jornada 7

POS CLUB PTS PJ PG PE PP GF GC DIF
1
  C.D. CHERT 43 19 14 1 4 62 28 34
2
  C.D. VALL D´ALBA 41 19 13 2 4 49 21 28
3
  C.D. CATI "A" 38 19 12 2 5 39 34 5
4
  C.F. BENICARLO B.F. ""A"" 37 19 11 4 4 32 22 10
5
  ESPORTIU ROSELL 33 19 11 0 8 47 32 15
6
  C.F. BENLLOCH "A" 30 19 9 3 7 43 34 9
7
  R.C. SALSADELLA 22 19 7 4 8 36 38 -2

 

 

 

2ª. Regional - Ascenso - 1A // 2020/2021

Jornada 7

POS JUGADOR EQUIPO GOL PAR
1
  OSCAR
GARCIA VILAPLANA
  R.C. SALSADELLA 5 4
2
  ADRIAN
ALCIRA MARCO
  C.F. BENLLOCH "A" 4 5
3
  VICTOR
MORAGAS AZNAR
  C.D. CHERT 4 6
4
  MANUEL
MANZANERO SOLA
  C.D. VALL D´ALBA 4 6
5
  NARCIS
GAVALDA GAVALDA
  ESPORTIU ROSELL 3 6
6
  HECTOR
ROIG FERRANDO
  C.D. CATI "A" 3 6
7
  ALEJANDRO
MOLINA MONSERRAT
  C.F. BENLLOCH "A" 2 6
8
  MASEICO JOEL
OSAKPOLOR OBODO
  C.D. CHERT 2 6
9
  BADREDDINE
EL YOUSFI TAGHRITI
  C.D. VALL D´ALBA 2 6
10
  RUBEN
COMOS MARTINEZ
  C.D. CHERT 2 6

 

C.F.BENLLOCH-3-C.D. CATI- 0

C.D. VALL D'ALBA- 2-C.D. CHERT- 0

ESPORTIU ROSELL-0- C.F. BENICARLÓ -1

DESCANSA- C.E.SALSADELLA

CAMPIO: C.D. XERT

SUBCAMPIÓ- CD. VALL D'ALBA

  BENLLOCH-3- C.D. CATI-0

ALINEACIONS

TITULARS
Núm. C.F.BENLLOCH
2-NICOLAS
VALERO RADIU
 
7-ADRIAN
ALCIRA MARCO
 
10-RUBEN
ALCIRA MARCO
 
11-ALBERTO
GAUCHIA PASTOR
 
12-VICTOR
NACHES NAVARRO
 
14-RUBÉN
HERNÁNDEZ COLLADO
 
16-VICTOR
IBAÑEZ TENA- CAPITAN
 
17-ALEJANDRO
MOLINA MONSERRAT
 
21-ROBERTO
IBAÑEZ TENA
 
24-JOPOLIO
PERREIRA
 
25- ALBERT GABRIEL
MATEI-Portero
 
Num. C.D. CATÍ
13-GERARD
ABARCA ADELL
 
4-ADRIA-capitan  
6-CESAR
SANJUAN VILLARROYA
 
9- RUBEN
IRIGARAY ZAMBRANO
 
14-JAVIER
MELLEN BOIX
 
15-EDGAR
SEGARRA BELTRAN
 
16-FRANCISCO JAVIER
CORELLA GARRIDO
 
17-IVAN
SAURA MARQUES
 
18-BODAN DANIEL
ARSENICA
 
21-SERGIO MANUEL
BUENO APARICI
 
24-ALBERT
MIÑANA MIRALLES-PORTERO
 
 

SUPLENTS

15-AYMAN
LAREK
 
27-MARIO
TARREGA BELTRAN
 
 
3-CRISTIAN
ROCA SALVADOR
 
5-AARON
BELTRAN GARCIA
 
10-HECTOR
ROIG FERRANDO
 
23-ROGER
LOPEZ TRAVER
 
25-XIMO
BUENO ALONSO
 
   
   
   
 
   

SUBSTITUCIONS

38
23.- LOPEZ TRAVER, ROGER 24.- MIÑANA MIRALLES, ALBERT
57
3.- ROCA SALVADOR, CRISTIAN 16.- CORELLA GARRIDO, FRANCISCO JAVIER
62 10.- ROIG FERRANDO, HECTOR 18.- ARSENICA, BODAN DANIEL
62
5.- BELTRAN GARCIA, AARON 14.- MELLEN BOIX, JAVIER
     
76 27.- TARREGA BELTRAN, MARIO
 
  11.- GAUCHIA PASTOR, ALBERTO
  77 15.- LAREK, AYMAN
  14.- HERNÁNDEZ COLLADO, RUBÉN
     

 

ENTRENADORS

   

DELEGATS

   

GOLS 

12-RUBÉN
HERNÁNDEZ COLLADO
 
34-ADRIAN
ALCIRA MARCO
 
75-ADRIAN
ALCIRA MARCO
 
 

ÀRBITRE:

AMONESTACIONS

   
   
   
   
   
   
   
 
 
22
JAVIER
MELLEN BOIX
23
RUBEN
IRIGARAY ZAMBRANO
65
IVAN
SAURA MARQUES
88
SERGIO MANUEL
BUENO APARICI
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JORNADA (12-06/2021)- 18:00h- 6ª JORNADA FASE D'ASCENS 1A-

  C.D. CATI-2- CE ROSELL-1

-6ª JORNADA-18:00

SISE PARTIT DE LA FASE D'ASCENS-NOVA VICTÒRIA EN DEL CD CATI CASA CONTRA EL ROSELL- EL CD CATI ES TROBA EN TERCERA POSICIÓ

GOLS DE JAVIER MELLEN I ROGER LOPEZ TRAVER

 

ALINEACIONS

TITULARS
Núm. C.D.CATI
13- GERARD
ABARCA ADELL- portero
 
4-ADRIA
PUIG PITARCH-CAPITÀ
 
5-AARON
BELTRAN GARCIA
 
6-CESAR
SANJUAN VILLARROYA
 
9- RUBEN
IRIGARAY ZAMBRANO
 
11-PERE
PUIG PITARCH
 
14-JAVIER
MELLEN BOIX
 
15-EDGAR
SEGARRA BELTRAN
 
17-IVAN
SAURA MARQUES
 
21-SERGIO MANUEL
BUENO APARICI
 
25-XIMO
BUENO ALONSO
 
Num. C.E. ROSELL
1- ADRIA
QUEROL ESQUERRE-PORTERO
 
4.- OSCAR
QUEROL GAVALDA
 
7- AITOR
BEL PEREZ
 
8-JOAN
MESEGUER PLA
 
10-SAMUEL
ESCUDERO NIÑEROLA- CAPITAN
 
11- PERE
PUIG PITARCH
 
14-GERARD
GAVALDA GAVALDA
 
16-IU
CALLARISA QUEROL
 
17-NARCIS
GAVALDA GAVALDA
 
19-MANEL
MARTI GAVALDA
 
23-ADRIA
QUEROL VALLES
 
 

SUPLENTS

3-CRISTIAN
ROCA SALVADOR
 
10- HECTOR
ROIG FERRANDO
 
23-ROGER
LOPEZ TRAVER
 
   
   
   
   
   
   
 
2-ALEIX
RAMOS CARDEÑOSA
 
3-JOFRE
TESSIER JAIME
 
6- FELIX
ALCIRA PLA
 
15-MARC
FONOLLOSA VIOLA
 
18-JOSEP
MARTI CABALLER
 
21-ALEIX
MARTI CABALLER
 
22- JOSEP
MAYO GAVALDA
 
   
   
 
   

SUBSTITUCIONS

31 2.- RAMOS CARDEÑOSA, ALEIX-
  19.- MARTI GAVALDA, MANEL
46 6.- ALCIRA PLA, FELIX
  7.- BEL PEREZ, AITOR
46 3.- TESSIER JAIME, JOFRE
  11.- PRADES CABALLER, DIDAC
55 22.- MAYO GAVALDA, JOSEP
 
  8.- MESEGUER PLA, JOAN
  67 18.- MARTI CABALLER, JOSEP
  10.- ESCUDERO NIÑEROLA, SAMUEL
     
46 10.- ROIG FERRANDO, HECTOR
  11.- PUIG PITARCH, PERE
61 23.- LOPEZ TRAVER, ROGER
  5.- BELTRAN GARCIA, AARON
86 3.- ROCA SALVADOR, CRISTIAN
  25.- BUENO ALONSO, XIMO
   
 
   
     
   
     

 

ENTRENADORS

   

DELEGATS

DAVID
BELTRAN SEGARRA (DELEGAT)-VICENTE
GARCIA ADELL (DELEGAT)
FELIX
GOMEZ MARTINEZ (DELEGAT)

GOLS 

13- JAVIER
MELLEN BOIX
 
64-ROGER
LOPEZ TRAVER
 
   
 
67- NARCIS
GAVALDA GAVALDA

ÀRBITRE:

AMONESTACIONS

37 AARON
BELTRAN GARCIA
41 XIMO
BUENO ALONSO
44 CESAR
SANJUAN VILLARROYA
83 SERGIO MANUEL
BUENO APARICI
     
 
 
54
FELIX
ALCIRA PLA
83
GERARD
GAVALDA GAVALDA
89
GERARD
GAVALDA GAVALDA
 
 

 

 

2ªREGIONAL ASCENSO 1A JORNADA 6

  C.D. CATI-2- CE ROSELL-1

C.F. BENICARLÓ B- R.C. SALSADELLA- APLAÇAT

C.D. CHERT-6- C.F. BENLLOCH- 3

DESCANSA: C.D. VALL D'ALBA

 

2ª REGIONAL PLATA 1P- JORNADA 6

ALBOCÁCER C.F.-3- C.F. VILAFRANCA- 1

U.D. ATZENETA- 1-C.E. CINCTORRÀ- 0

C.F. CANET-1- UD. BENASAL-2-13/06/17:00

DESCANSA CD. VINROMÀ

 

2ª REGIONAL PLATA 1P- JORNADA 7

C.F. VILAFRANCA- 0- UT ATZENETA- 3

UD. BENASSAL- 1-ALBOCACER-2

DESCANSA: CE CINCTORRÀ

L'ALBOCASSER CF CAMPIÓ DE LA LLIGA DE PLATA

 

C.D. CATI- 2- C.E.-ROSELL-1 (pulsa per ampliar)

-ÚLTIM PARTIT EN CASA DE LA TEMPORADA

 

-ÚLTIM PARTIT EN CASA DE LA TEMPORADA

 

C.E. ROSELL-ÚLTIM PARTIT EN CASA DE LA TEMPORADA EN EL SANTA ANNA

 

 

-ÚLTIM PARTIT EN CASA DE LA TEMPORADA

 

-ÚLTIM PARTIT EN CASA DE LA TEMPORADA

 

 

-ÚLTIM PARTIT EN CASA DE LA TEMPORADA

 

-ÚLTIM PARTIT EN CASA DE LA TEMPORADA

 

-ÚLTIM PARTIT EN CASA DE LA TEMPORADA

 

-ÚLTIM PARTIT EN CASA DE LA TEMPORADA

 

-ÚLTIM PARTIT EN CASA DE LA TEMPORADA

 

 

ALINEACIONS

TITULARS
Núm. R.C. SALSADELLA-0
1-ADRIA
TOMAS MONTULL-PORTERO
 
4-ALBERT
MESTRE PALATSI
 
5-CARLOS
PAULS MONTULL
 
7- DAVID
SALES ALBIOL
 
8-PEDRO J
FERNANDEZ CORDOBA
 
10-LUCAS
VALLES SALES- CAPITAN
 
12-JUAN V
BOIX CERVERA
 
14-GERARD
BALAGUER BARREDA
 
16-HUGO
SALES ALBIOL
 
17-NICOLAS
FRANCO PRUÑONOSA
 
18-ERIC
MONTULL SIERRA
 
Num. C.D. CATÍ-1
13-GERARD
ABARCA ADELL- portero
 
6- CESAR
SANJUAN VILLARROYA
 
10-HECTOR
ROIG FERRANDO
 
14-JAVIER
MELLEN BOIX
 
10-HECTOR
ROIG FERRANDO
 
14-JAVIER
MELLEN BOIX
 
15-EDGAR
SEGARRA BELTRAN
 
16-FRANCISCO JAVIER
CORELLA GARRIDO
 
17-IVAN
SAURA MARQUES
 
18-BODAN DANIEL
ARSENICA
 
21-SERGIO MANUEL
BUENO APARICI
 
24-ALBERT
MIÑANA MIRALLES
 
25-XIMO
BUENO ALONSO
 
 

SUPLENTS

11-IBAN
SEGARRA SOSPEDRA
 
13-MIKEL
FABREGAT FERRERES- PORTERO
 
19-PABLO
CIFRE PRUÑONOSA
 
22-COSMIN ALEXANDRU
GHEORGHE
 
   
   
   
   
 
3-CRISTIAN
ROCA SALVADOR
 
4-ADRIA
PUIG PITARCH
 
9-RUBEN
IRIGARAY ZAMBRANO
 
11-PERE
PUIG PITARCH
 
23-ROGER
LOPEZ TRAVER
 
   
   
   
 
   

SUBSTITUCIONS

41 19.- CIFRE PRUÑONOSA, PABLO
 
  10.- VALLES SALES, LUCAS
  64 11.- SEGARRA SOSPEDRA, IBAN
  14.- BALAGUER BARREDA, GERARD
  64 22.- GHEORGHE, COSMIN ALEXANDRU
    17.- FRANCO PRUÑONOSA, NICOLAS
     
     
46 9.- IRIGARAY ZAMBRANO, RUBEN
 
  15.- SEGARRA BELTRAN, EDGAR
  64 11.- PUIG PITARCH, PERE
  17.- SAURA MARQUES, IVAN
  64 4.- PUIG PITARCH, ADRIA
    14.- MELLEN BOIX, JAVIER
  82 23.- LOPEZ TRAVER, ROGER
    18.- ARSENICA, BODAN DANIEL

 

ENTRENADORS

MANUEL
JUAN FABREGAT (ENTRENADOR)
ALEX
ALONSO CERDA (ENTRENADOR)

DELEGATS

MANUEL
MESTRE BELTRAN (DELEGAT)- BERNAT
SEGARRA SOSPEDRA (DELEGAT)
VICENTE
GARCIA ADELL (DELEGAT)

GOLS 

   
 
60- (p) - HECTOR
ROIG FERRANDO

ÀRBITRE:

AMONESTACIONS

33 ADRIA
TOMAS MONTULL
34 ALBERT
MESTRE PALATSI
42 DAVID
SALES ALBIOL
61 GERARD
BALAGUER BARREDA
79 PEDRO J
FERNANDEZ CORDOBA
82 IBAN
SEGARRA SOSPEDRA
85 HUGO
SALES ALBIOL
   
   
   
 
 
20
EDGAR
SEGARRA BELTRAN
53
BODAN DANIEL
ARSENICA
53
 
FRANCISCO JAVIER
CORELLA GARRIDO
76
FRANCISCO JAVIER
CORELLA GARRIDO
82
ALBERT
MIÑANA MIRALLES
84
PERE
PUIG PITARCH
85
ADRIA
PUIG PITARCH
89
ALEX
ALONSO CERDA
 
 
 
 

CD CATI (PULSA SOBRE FOTO PER AMPLIAR)

AC SALSADELA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ESPORTIU ROSELL-0- C.D. CHERT-1

R.C.SALSADELLA-0- C.D.CATI- 1

C.F. BENLLOCH-1- C.D. VALL D'ALBA-2

DESCANSA : CF. BENICARLÓ

2ª REGIONAL PLATA 1P- JORNADA 5

C.F. VILAFRANCA- 1- C.F.CANET-2

C.E. CINCTORRÀ- 0- ALBOCACER-2

BENASSAL-10-VINROMÀ-0

 

CALENDARI COMPLET TEMPORADA 2020-2021

PRÓXIMA JORNADA (22-23/05/2021)- 3ª JORNADA FASE D'ASCENS 1A- 17:30 H

 

  CD CATÍ- 3- BENICARLO B-1

VICTÒRIA DEL CD CATI SOBRE EL CD BENICARLÓ B

QUART PARTIT DE LA FASE D'ASCENS

ALINEACIONS

TITULARS
Núm. C.D.CATI
1 GERARD
ABARCA ADELL-PORTERO
2 SOFIAN
EL AISSAOUI EL FAGHLOUMI
4 ADRIA
PUIG PITARCH-CAPITA
9 RUBEN
IRIGARAY ZAMBRANO
10 HECTOR
ROIG FERRANDO
14 JAVIER
MELLEN BOIX
16 FRANCISCO JAVIER
CORELLA GARRIDO
17 IVAN
SAURA MARQUES
21 SERGIO MANUEL
BUENO APARICI
24 ALBERT
MIÑANA MIRALLES
25 XIMO
BUENO ALONSO
   
Num. C.D. BENICARLO B
1 JOAN CARLES
IBAÑEZ ROS-PROTERO
4 DOMINGO
LORES LABERNIÉ
6 IULIAN DACIAN
CRET- CAPITA
8 RAUL
GIL ROCA
9 GUILLEM FIDEL
RIPOLLES PRATS
11 IKER
FERRER SAURA
14 ROGER
SALVADOR BARREDA
15 FRANCISCO
DURA SORIANO
17 MANUEL
ARNAU ALBIOL
21 JAVIER
VENTURA BERMEJO
22 FRANCISCO
SUAREZ PEREZ
 

SUPLENTS

5-AARON
BELTRAN GARCIA
 
6-CESAR
SANJUAN VILLARROYA
 
15-EDGAR
SEGARRA BELTRAN
 
18-BODAN DANIEL
ARSENICA
 
22-SERGI
SALES SALES
 
23-ROGER
LOPEZ TRAVER
 
   
   
 
12-DIDAC
CID JAIME
 
16-MARC
GIL EBRI
 
25-VICTOR
AMELA PARIS
 
26-IMANOL
ROJAS FERRE
 
   
   
   

SUBSTITUCIONS

46
15.- SEGARRA BELTRAN, EDGAR 17.- SAURA MARQUES, IVAN
46
17.- 6.- SANJUAN VILLARROYA, CESAR 4.- PUIG PITARCH, ADRIA
46 6.- SANJUAN VILLARROYA, CESAR 9.- IRIGARAY ZAMBRANO, RUBEN
70
5.- BELTRAN GARCIA, AARON 16.- CORELLA GARRIDO, FRANCISCO JAVIER
     
59
16.- GIL EBRI, MARC 17.- ARNAU ALBIOL, MANUEL
59
12.- CID JAIME, DIDAC 11.- FERRER SAURA, IKER
  25.- AMELA PARIS, VICTOR 21.- VENTURA BERMEJO, JAVIER
65
26.- ROJAS FERRE, IMANOL 22.- SUAREZ PEREZ, FRANCISCO
     

 

ENTRENADORS

   

DELEGATS

   

GOLS 

XIMO
BUENO ALONSO
35
HECTOR
ROIG FERRANDO
60
BODAN DANIEL
ARSENICA
89
 
GUILLEM FIDEL
RIPOLLES PRATS- 30-

ÀRBITRE:

AMONESTACIONS

71 XIMO
BUENO ALONSO
72 ALEX
ALONSO CERDA
75 HECTOR
ROIG FERRANDO
83HECTOR
ROIG FERRANDO
 
   
   
   
   
 
 
75
FRANCISCO
DURA SORIANO
80
GUILLEM FIDEL
RIPOLLES PRATS
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

2ª REGIONAL ASCENSO 1A- JORNADA-4

C.D. CHERT-4- R.C.SALSADELLA-3

C.D.CATI-3- C.F. BENICARLÓ B- 1

C.D. VALL D'ALBA-1- ESPORTIU ROSELL-2

DESCANSA C.F. BENLLOCH

 

C.F.CANET-1-C.E. CINCTORRÀ-2

ALBOCACER C.F.2- U.D. ATZENETA- 1

CD. VINROMÀ- 1-C.F. VILLAFRANCA-2

DESCANSA U.D. BENASAL

 

CD CAT (PULSA EN FOTO PER AMPLIAR

 

CF BENICARLO B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CLASIFICACIÓN

2ª. Regional - Ascenso - 1A // 2020/2021-Jornada 4

 

 

JORNADA DEL 22 DE MAIG DE 2021- EL CD CATÍ- DESCANSA

 


 Recordem que està permesa l’entrada de públic amb les mesures contra la COVID19

 

GOLEADORES

2ª. Regional - Ascenso - 1A // 2020/2021

Jornada 5

POS JUGADOR EQUIPO GOL PAR MED
1
  OSCAR
GARCIA VILAPLANA
  R.C. SALSADELLA 5 4  
2
  MANUEL
MANZANERO SOLA
  C.D. VALL D´ALBA 4 5  
3
  HECTOR
ROIG FERRANDO
  C.D. CATI "A" 3 4  
4
  RUBEN
COMOS MARTINEZ
  C.D. CHERT 2 4  
5
  NARCIS
GAVALDA GAVALDA
  ESPORTIU ROSELL 2 4  
6
  SERGIO
SALES ALBALAT
  C.D. VALL D´ALBA 2 5  
7
  BODAN DANIEL
ARSENICA
  C.D. CATI "A" 2 4  
8
  ALEJANDRO
CAPDEVILA NARVAEZ
  C.D. VALL D´ALBA 1 5  
9
  FRANCISCO
SUAREZ PEREZ
  C.F. BENICARLO B.F. ""A"" 1 4  
10
  MANUEL
ARNAU ALBIOL
  C.F. BENICARLO B.F. ""A"" 1 4  

 

                                                                                                                  

 

 

 JORNADA (15-16/05/2021)- 2ª JORNADA FASE D'ASCENS 1A- 17:30 H

 CD CHERT- CD CATÍ

(06-05-2021)- 17:30

SEGON PARTIT DE LA FASE D'ASCENS

GOLS DE BOBI I IRIGARAY

 

ALINEACIONS

TITULARS
Núm. C.D.CHERT
1- DAVID
TRENCO GUMBAU
3- JORGE LUIS
DELGADO ARROBO
5-HUGO
ESCRIBANO MAENZA
6- ALEJANDRO
BOU GIL
7-MASEICO JOEL
OSAKPOLOR OBODO
8- YOUNAS
MOUZOUGH
9- VICTOR
MORAGAS AZNAR
10-RUBEN
PIÑANA AGUILAR
11-PASCUAL
MOLES QUESADA- capitán
17-RUBEN
COMOS MARTINEZ
20-MIQUEL
CAPAFONS AGUILELLA
Num. C.D. CATÍ
25-XIMO
BUENO ALONSO
 
13-GERARD
ABARCA ADELL
 
2-SOFIAN
EL AISSAOUI EL FAGHLOUMI
 
9-RUBEN
IRIGARAY ZAMBRANO
 
10-HECTOR
ROIG FERRANDO- capitan
 
11-PERE
PUIG PITARCH
 
14-JAVIER
MELLEN BOIX
 
17-IVAN
SAURA MARQUES
 
18-BODAN DANIEL
ARSENICA
 
19-MOHAMED
EL AISSAOUI EL FAGHLOUMI
 
24-ALBERT
MIÑANA MIRALLES
 
 

SUPLENTS

12-CARLES
FERRERES BORJA
13-JOSEP
FERRIOLS VERDU
14-JOSÉ MARÍA
BALAGUER VALERO
15-GUILLEM
BELTRAN SEGARRA
21-JESUS
AMPOSTA BROCH
 
1-DANIEL
MOLDOVAN USUREL
22- SERGI
SALES SALES
23-ROGER
LOPEZ TRAVER
 
 
 
 
 
   

SUBSTITUCIONS

20 BELTRAN SEGARRA, GUILLEM
 
  BOU GIL, ALEJANDRO
     
67 AMPOSTA BROCH, JESUS
    MOUZOUGH, YOUNAS
81 FERRERES BORJA, CARLES
    CAPAFONS AGUILELLA, MIQUEL
81 BALAGUER VALERO, JOSÉ MARÍA
    OSAKPOLOR OBODO, MASEICO JOEL
   
     
54 SALES SALES, SERGI
 
  PUIG PITARCH, PERE
     
63 LOPEZ TRAVER, ROGER
    ARSENICA, BODAN DANIEL
   
 
   
     
   
     

 

ENTRENADORS

   

DELEGATS

JAIME
DOMENECH SANZ (DELEGAT)
VICENTE
GARCIA ADELL (DELEGAT)

GOLS 

42' MASEICO JOEL
OSAKPOLOR OBODO
86 RUBEN
COMOS MARTINEZ
 
BODAN DANIEL
ARSENICA- 13'
RUBEN
IRIGARAY ZAMBRANO- 75

ÀRBITRE:

AMONESTACIONS

53 RUBEN
COMOS MARTINEZ
90
  PASCUAL
MOLES QUESADA
   
   
   
   
 
 
78
BODAN DANIEL
ARSENICA
80
SOFIAN
EL AISSAOUI EL FAGHLOUMI
85
IVAN
SAURA MARQUES
88
RUBEN
IRIGARAY ZAMBRANO
 
 
 
 

 

CD CATI (PULSA EN FOTO PER AMPLIAR)

 

CD. CHERT

 

 

 

PRÓXIMA JORNADA (15-16/05/2021)- 2ª JORNADA FASE D'ASCENS 1A- 17:30 H

CD. XERT-2- C.D. CATÍ- 2

C.D. VALL D'ALBA- 1- C.F. BENICARLÓ B- 1

C.F. BENLLOCH-1- R.C. SALSADELLA- 1

DESCANSA: C. ESPORTIU ROSELL

 

2ª REGIONAL PLATA- JORNADA 2

U.D. BENASAL-3- C.E. CINCTORRÀ- 1

C.D. VINROMÀ- 2- U.D. ATZENETA- 4

C.F. CANET-3- ALBOCACER C.F. -5

DESCANSA: C.F. VILAFRANCA

 

 CD CATI- 1- CD VALL D'ALBA-2

(08-05-2021)

EL CD CATI ES TERCER EN LA CLASSIFICACIÓ REGULAR

PRÓXIMA JORNADA (08/05/2021)

 

Esta vesprada a les 18:00h al Santa Anna, primer partit de la FASE D'ASCENS contra el CD Vall d’Alba

 Recordem que està permesa l’entrada de públic amb les mesures contra la COVID19

 

CD CATI (PULSA EN LA FOTO PER AMPLIAR TAMANY)

 

CF VALL D'ALBA

 

 

 

 

 

 

 

 

ALINEACIONS

TITULARS
Núm. C.D. CATI
25.- Ximo Bueno Alonso  
13- Gerard Abarca Adell  
2- SOFIANEL AISSAOUI EL FAGHLOUMI  
4- Adrià Puig Pitarch  
9- Ruben Irigay Zambrano  
10- Hector Porcar Ferrando  
14- Javier Mellén Boix  
15- Edgar Segarra Beltrán  
17- Ivan Saura Marqués  
21 Sergio Manuel Bueno Aparici  
24 Abert Miñana Miralles  
   
   
   
Num. C.D. VALL D'ALBA
1- Marc Segarra Boi  
3.- Diego Navarro Pastor  
4- Alejandro Capdevila Narvaez  
7- Sergio Mas Mateu  
8- Agustin Ribes Negre  
11- Baddredine El Yousfi Tghariti  
12- Marius Robert Maris  
19- Victor Centelles Martinez  
20- Francisco Ibañez Ribes  
22- Daniel Aparici Diaz  
23- Sergio Sales Albalat  
 

SUPLENTS

1- Daniel Moldovan Usurel  
5.- Aaron Beltran Garcia  
6- César Sanjuan Vilarroya  
11- Pere Puig Pitarch  
16- Fco Javier Corella  
18- Bodan Arsenica Daniel  
19- Mohamed El Aissaou Faghloumi  
   
 
5.-Marc Colomer Fabregat  
8-  Saul Centelles Trilles  
9- Manuel Manzanero Soria  
13- David Gregori Diaz  
14- Juan Carlos Folch Peris  
15- Pablo Garcia Traver  
18- Javier Ortells Balaguer  
   
 
   

SUBSTITUCIONS

  CORELLA GARRIDO, FRANCISCO JAVIER
 
55 EL AISSAOUI EL FAGHLOUMI, SOFIAN
    ARSENICA, BODAN DANIEL
59 IRIGARAY ZAMBRANO, RUBEN
    EL AISSAOUI EL FAGHLOUMI, MOHAMED
59 BUENO ALONSO, XIMO
    SANJUAN VILLARROYA, CESAR
  PUIG PITARCH, ADRIA
     
   
     
59 MANZANERO SOLA, MANUEL
 
  RIBES NEGRE, AGUSTIN
  86 ORTELLS BALAGUER, JAVIER
  CENTELLES MARTINEZ, VICTOR
  86 CENTELLES TRILLES, SAUL
  SALES ALBALAT, SERGIO
  89 FOLCH PERIS, JUAN CARLOS
  MAS MATEU, SERGIO
     
   
     

 

ENTRENADORS

Alonso Cerdà Alex Javier Cuevas Montañés

DELEGATS

Vicente Garcia Adell- David Beltrán Segarra Simeon Daniel Bastard Traver

GOLS 

Hector Roig Ferrando 79'
   
   
 
Manuel Manzanero Sola 69'
Saúl Centelles Trilles 89'

ÀRBITRE:

AMONESTACIONS

  33- Alex Aloso Cerdà
  65- Gerard Abarca Adell
  82- Alex Alonso Cerdà
   
 
 
 
44- Francisco Ibañez Ribas
 
64- Sergio Mas Mateu
 
 
 
 

 

2ªREGIONAL ASCENSO 1A JORNADA 1

2ªREGIONAL ASCENSO 1A JORNADA 1

RC SALSADELLA- 2- ESPORTIU ROSELL-1

CD CATI- 1- CD VALL D'ALBA- 2

C.F. BENICARLÓ B-2 C.F. BENLLOCH-1

DESCANSA C.D. CHERT

 

2ª REGIONAL PLATA- JORNADA 1

UD. ATZENETA-0- U.D. BENASSAL-0

ALBOCÀCER CF.-2- CD VINROMÀ-1

C.E. CINCTORRÀ- 1- C.F. VILLAFRANCA- 1

DESCANSA C.F. CANET

 

 
 

 

CALENDARIO

2ª. Regional - Ascenso - 1A // 2020/2021

Jornada 1

 

 

AMPLIAR

 

 JORNADA- 13 (25-04-2021)

 CD CATI- 2- CF ALBOCÀSSER-1

(24-04-2021)

EL CD CATI ESTERCER EN LA CLASSIFICACIÓ

 

 

 

ALINEACIONS

TITULARS
Núm. C.D.CATÍ
13
2
5
6
9
15
16
17
21
24
25
Num. C.D. C.F. ALBOCÀSSER
1
3
4
5
7
10
11
14
15
16
17
 
 

SUPLENTS

1
4
10
11
18
19
22
 
13
6
9
21
23
 
   

SUBSTITUCIONS

5
(42')
10
     
6
(46')
4
     
9
(62')
11
     
25
(62')
19
 
16
(46')
21
     
7
(46')
23
     
4
(60')
9
     
17
(72')
6
 

 

ENTRENADORS

Alonso Cerda, Alex Gomez Bernat, Miguel

DELEGATS

   

GOLS 

 (78') El Jaouhary , Marouane

ÀRBITRE: Lara Sierra Ferreres

AMONESTACIONS

42'
72'
 
 
24'
78'
 

Font: Federació Valenciana de Futbol - Fotografies: Vicent García

 

CD CATI (PULSA EN LA FOTO PER AMPLIAR)

 

C.F. ALBOCÀSSER

 

 

 

 

 

 

 

 

JORNADA 13- (25/04/2021)

RES Jornada 13. 31-01-2021 Jornada 26. 16-05-2021 Data Hora Camp 1ª Volta
  0-2   CINCTORRÀ ROSSELL 25/04/2021 17:00 "Pla de Mig Ull"
  2-1  CATI ALBOCÀSSER 24/04/2021 18:00 "Santa Anna"
  4-2   C.F. BENICARLÓ B C.F. VILLAFRANCA 25/04/2021 16:30 "Pichi Alonso"
  4-2   C.F. CANET U.D. BENASSAL 25/04/2021 17:00 "Les Comes"
  1-1   BENLOCH ATZENETA 24/04/2021 17:00 "El Pinar"
  6-1   CHERT R.C. SALSADELLA 25/04/2021 11:30 "Les Forques"
  6-0   VALL D'ALBA VINROMÀ 25/04/2021 17:30 "L'Avenc"

 

 

CLASSIFICACIÓ GRUP
CLASSIFICACIÓ TOTAL
  EQUIPS Punts PJ PG PE PP GF GC DI
1 Chert 33 13 11 0 2 48 16 32
2 Vall d'Alba 28 13 9 1 3 38 16 22
3 Catí 28 13 9 1 3 30 25 5
4 Rossell 27 13 9 0 4 41 25 16
5 Benlloch 26 13 8 2 3 34 21 13
6 Benicarló 24 13 7 3 3 22 16 6
7 Salsadella 21 13 6 3 4 30 25 5
8 Vilafranca 15 13 5 0 8 26 31 -5
9 Albocàsser 14 13 4 2 7 18 26 -8
10 Benasal 13 13 4 1 8 30 31 -1
11 Atzeneta 9 13 2 3 8 12 20 -8
12 Cinctorrà 8 13 2 2 9 10 32 -22
13 Vinromà 8 13 2 2 9 18 46 -28
14 Canet 7 13 1