TEMPORADA 2019-2020

CRÒNIQUES TEMPORADA 2019-2020

 

C.D. VINROMÀ-4- C.D.CATÍ-2

(Dissabte, 19-octubre- 17:00 h.)

Gols: Rivera

PROPERA JORNADA (6)
RES Jornada 6. 20-10-2019 Jornada 21. 16-02-2020 Data Hora Camp 1ª Volta
  4-2   C.D. VINROMÀ C.D. CATÍ 19/10/2019 17:00 "El Temple"
  -   C.F. BENLLOCH C.D. RIBERA 19/10/2019 18:00 "El Pinar"
  -   VILANOVA ALCOLEA C.F. VILAFRANCA 20/10/2019 16:30 "La Llacuneta"
  -   U.D. ATZENETA C.D. CHERT 20/10/2019 17:00 "El Porrejat"
  -   ORPESA C.F. C.D. VALL D'ALBA 20/10/2019 12:00 "Mpal d'Orpesa (Torre S.Vicent)"
  -   C.F. CANET U.D. BENASSAL 20/10/2019 16:00 "Les Comes"
  -   ALBOCÀSSER C.F. A.C.D. PENÍSCOLA 20/10/2019 17:00  "La Planeta"
  -   R.C. SALSADELLA C.E. ROSSELL 20/10/2019 16:30 "Les Viles"

 
4 - 2
 
C.D. CATÍ
17:00 19/10/2019

CAPITANS I ÀRBITRE

 

ALINEACIONS

TITULARS
Núm. C.D. VINROMÀ
1
4
7
9
10
14
15
16
17
19
22
Num. C.D.CATÍ
13
2
4
5
6
7
8
10
16
18
21
 
 

SUPLENTS

13
2
6
8
12
 
12
14
20
24
25
 
   

SUBSTITUCIONS

17
(60')
2
     
14
(70')
12
     
9
(75')
8
     
19
(87')
6
 
2
(46')
14
     
8
(62')
25
     
5
(75')
12
 

 

ENTRENADORS

Simon Gonzalez, Pablo Castañera Muñoz, Eugenio

DELEGATS

  Vicente García Adell

GOLS 

(20')
(43')
(60')
(70')

 

ÀRBITRE: Jonathan Hernández Vicente

AMONESTACIONS

32'
 
 
 
 

Font: Federació Valenciana de Futbol - Fotografies: Vicent García

CD CATÍ

Pulsa en foto per ampliar

CD VINROMÀ

SORTIDA DELS DOS EQUIPS

SOREIG DE CAMP

BANQUETA LOCAL

BANQUETA CD CATÍ

 

 

 

 

 

CLASSIFICACIÓ
CLASSIFICACIÓ TOTAL
  EQUIPS Punts PJ PG PE PP GF GC DI
1 Peníscola 15 5 5 0 0 24 2 22
2 Catí 12 6 4 0 2 19 12 7
3 Atzeneta 12 5 4 0 1 10 11 -1
4 Chert 10 5 3 1 1 13 10 3
5 Albocàsser 9 5 3 0 2 13 11 2
6 Rossell 9 5 3 0 2 7 5 2
7 Vilanova 8 5 2 2 1 7 4 3
8 Vall d'Alba 7 5 2 1 2 12 9 3
9 Vilafranca 7 5 2 1 2 10 10 0
10 Benasal 6 5 1 3 1 6 6 0
11 Salsadella 6 5 2 0 3 11 11 0
12 Orpesa B 4 5 1 1 3 6 12 -6
13 Vinromà 7 6 2 1 3 8 12 -4
14 Benlloch 3 5 1 0 4 11 19 -8
15 Ribera 3 5 1 0 4 7 15 -8
16 Canet 0 5 0 0 5 3 18 -15
TOTALS 118 41 36 10 36 167 167 0

 

 

TAULA DE RESULTATS
  Albocàsser Atzeneta Benasal Benlloch Canet Catí Chert Orpesa B Peníscola Ribera Rossell Salsadella Vall d'Alba Vilafranca Vilanova Vinromà    
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   TOTALS
  ALBOC ATZEN BENAS BENLL CANET CATÍ CHER ORP B PENÍS RIBER ROSSE SALSA VALL D VILAF VILAN VINRO F C
1 Albocàsser                           2 3             2 1                 4 4
2 Atzeneta       2 1                             2 1                     4 2
3 Benasal                           2 2                         1 1 0 0 3 3
4 Benlloch         1 2           3 4                     4 3             8 9
5 Canet 2 4                                   0 1                     2 5
6 Catí 3 4             5 1                       3 2                 11 7
7 Chert                                                   2 2 0 4 4 0 6 6
8 Orpesa B                               0 3         1 2                 1 5
9 Peníscola     7 0     7 2 4 0                                   3 0     21 2
10 Ribera                     1 2 1 3                               2 0 4 5
11 Rossell 2 1                         3 0                       0 2     5 3
12 Salsadella     2 5         4 0                                           6 5
13 Vall d'Alba     0 1                             6 2                       6 3
14 Vilafranca             3 1     0 4             4 1                       7 6
15 Vilanova                                                 0 0           0 0
16 Vinromà                     4 2                         2 3 2 1       8 6
TOTALS 7 9 9 6 3 3 10 3 13 1 5 8 4 7 7 5 0 3 10 3 2 2 6 5 6 6 4 3 4 7 6 0 F C
    ALBOC ATZEN BENAS BENLL CANET CATÍ CHER ORP B PENÍS RIBER ROSSE SALSA VALL D VILAF VILAN VINRO    
  c f c f c f c f f f c f c f c f c f c f c f c f c f c f c f    
  Albocàsser Atzeneta Benasal Benlloch Canet Catí Chert Orpesa B Peníscola Ribera Rossell Salsadella Vall d'Alba Vilafranca Vilanova Vinromà    
                                                          TOTAL      
  f f   Gols a favor com a visitant           F F   Gols a favor com a local   F "+" f      
  c c   Gols en contra com a visitant         C C   Gols en contra com a local   C "+" c      

 

GRÀFICA DE LA CLASSIFICACIÓ DEL CD CATÍ

 

PARTITS DEL C.D. CATÍ

CATÍ CATÍ
LOCAL VISITANT

 

JOR DATA PARTIT RES
1 15-09 CD. CATÍ- CF CANET 5-1
2 22-09 CF. VILAFRANCA- CD. CATÍ 0-4
3 29-09 CD. CATÍ- ALBOCÀSSER CF. 3-4
4 06-10 CD. RIBERA- CD. CATÍ 1-2
5 13-10 CD. CATÍ- RC. SALSADELLA 3-2
6 20-10 CD. VINROMÀ- CD. CATÍ 4-2
7 27-10 CD. CATÍ- CE. ROSSELL -
8 03-11 CF. BENLLOCH- CD. CATÍ -
9 10-11 CD. CATÍ- ACD. PENÍSCOLA -
10 17-11 VILANOVA DE ALCOLEA- CD. CATÍ -
11 24-11 CD. CATÍ- UD. BENASSAL -
12 01-12 UD. ATZENETA- CD. CATÍ -
13 08-12 CD. CATÍ- CD. VALL D'ALBA -
14 15-12 CD. CATÍ- ORPESA CF B -
15 22/12 CD. CHERT- CD. CATÍ -
16 12-01  CF CANET- CD. CATÍ -
17 19-01 CD. CATÍ- CF. VILAFRANCA -
18 26-01 ALBOCÀSSER CF.- CD. CATÍ -
19 02-02 CD. CATÍ- CD. RIBERA -
20 09-02 RC. SALSADELLA- CD. CATÍ -
21 16-02 CD. CATÍ- CD. VINROMÀ -
22 23-02 CE. ROSSELL- CD. CATÍ -
23 01-03 CD. CATÍ- CF. BENLLOCH -
24 08-03 ACD. PENÍSCOLA- CD. CATÍ -
25 22-03 CD. CATÍ- VILANOVA DE ALCOLEA -
26 29-03 UD. BENASSAL- CD. CATÍ -
27 05-04 CD. CATÍ- UD. ATZENETA -
28 19-04  CD. VALL D'ALBA- CD. CATÍ -
29 26-04 ORPESA CF B- CD. CATÍ -
30 03-05  CD. CATÍ- CD. CHERT -

 

  GOLEJADORS DEL CD CATÍ:

PLANTILLA CD CATÍ

GOLS

Roig Ferrando, Héctor 5
Arsenica, Bodan Daniel 4
Rivera Manzaneda, Juan 4
Ponz Ballester, Aarón 3
Beltrán García, Aarón 1
PP 1
   
Abarca Adell, Gerard 0
Beltrán Puig, Josep 0
Gregorio Adell, Marc 0
Hernández Altaba, Luís 0
López Traver, Roger 0
Modu Diago, Rafael J. 0
Montull Pitarch, Hermenegildo 0
Puig Pitarch, Adrià 0
Puig Pitarch, Pere 0
Roca Salvador, Cristian 0
Roda Julio, Joan 0
Roda Julio, Miquel 0
Sanjuán Villarroya, César 0

TOTAL

18

 

MÀXIMS GOLEJADORS DEL I GRUP DE 2ª REGIONAL

VEURE TOTES LES JORNADES ANTERIORS

https://www.catimenu.com/futbol/croniques-2019-2020.htm

 

Calendari complet en https://www.catimenu.com/futbol/calendari-segona-regional-2019-2020.pdf

 

Adrià Puig, capità. Eugenio Castañera nou entrenador del CD Catí per a la pròxima temporada. Vicent García, delegat.

NOVA INDUMENTÀRIA DEL CD CATÍ

 

CD CATÍ, amb la nova equipació. Patrocinadors: Vigoran, Catí, tresor del Maestrat i Aigua de l'Avellà-

- Pulsa per ampliar

 

Entrenador

 
Castañera Muñoz, Eugenio  

Delegados

 
García Adell, Vicente  
Beltrán Segarra, David  
Adrià Puig, capità  

 

EQUIPS SEGONA REGIONAL VALENCIANA- GRUP I

    La Federació de Futbol de la Comunitat Valenciana ha hecho públicos los 14 grupos de la categoría Segunda Regional. El fin de semana del 15 de septiembre comenzarán las ligas de esta categoría que contará con un total de 220 equipos. Estos grupos no son totalmente definitivos ya que están sujetos a modificaciones de última

Els escuts dels 16 equips de 2ª Regional Valenciana- Grup I- ordenats alfabèticament: Albocàsser- Atzeneta- Benasal- Benlloch- Canet- Catí- Chert- Orpesa B- Peníscola- Ribera- Rosell- Salsadella- Vall d'Alba- Vilanova- Villafranca- Vinromà

Prem en la imatge per ampliar tamany

 

 

EQUIPS DE SEGONA REGIONAL- GRUP I

COMARCA

EQUIPS (CAMPS)

L'ALT MAESTRAT

Albocàsser ("La Planeta")- CF- Benassal ("Enrique Sancho")- UD- CD Catí ("Santa Anna") - Vilafranca CF ("El Serrito").

EL BAIX MAESTRAT

CF Canet ("Les Comes")- CD Chert ("Les Forques") - ACD Peníscola ("Benedicto XIII")- CD Rossell ("La Planeta")- RC Salsadella ("Les Viles".

L'ALCALATÈN

UD Atzeneta ("El Porrejat").

LA PLANA ALTA

Benlloch CF ("El Pinar")- Orpesa CF B ("Torre S. Vicent"), (Ribera "Mpal. Torreblanca")- Vall d'Alba ("L'Avenc")  CD- Vilanova d'Alcolea CF UE ("La Llacuneta")- CD,  Vinromà ("El Temple").

 

 

     

ALTRES WEBS A CONSULTAR

Federació Valenciana (Competiciones, Futbol aficionat, 2ª Regional Grup I)

http://www.siguetuliga.com/liga/comunidad-valenciana-segona-regional-grupo-1